| inna a întrebat:

Care este persoana cu care ai vrea cel mai tare sa ai o aventura?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Cu intrebarea asta, iar mi s-a facut dor de ursulika.

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

James Deanlaughing

| JustMeFlory a răspuns:

Justin Timberlake! Ahhh...:X

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Daca nu as fi cu cine sunt:X.probabil justin timberlake, j.deep.

| Paris a răspuns:

Nu as vrea sa am o aventura cu nimeni. Imi ajunge iubitul meu alaturi de care am o relatie serioasa, pana la urma cine are nevoie de aventuri? happy Insa nu neg ca l-as lasa pe Ashton Kutcher sa ma pupe pe obraz din toata inima

| 31957319 a răspuns:

Hmmm... Leana de la vacanta mare laughing) ( probabil Rihana )

| daniDeeDee a răspuns:

Beyonce big grin
dar pana atunci ma multumesc cu iubita mea. happy

| lacrimi a răspuns:

Spider-Man laughing

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Cu tine cu siguranta, din moment ce ne intrebi. Deci o persoana de pe virtual pe care sa o cunosc mai bine dupa aventura

| Mwhahahaa a răspuns:

Cu Robert Pattinson.

| imortal a răspuns:

Cu tine, sincer straight face

| DamnHotGirl a răspuns:

Vin diesellaughing)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am o persoana anume pe care sa o prefer dar cred ca o persoana care ar semana cu tine(daca u esti cea din poza)ar fi ok pentru. o mica escapada(pentru. alceva)www.realitateaonline.blogspot.com