| Infernia a întrebat:

Care este persoana pe care o admirati cel mai mult si de ce?

8 răspunsuri:
| ღϨpɘcίαɭḞɘɘɭίηḡsღ a răspuns:

Prietenul meu! :-x Pentru ca este persoana care ma suporta orice ar fi ( stiu asta sigur ), ma iubeste si are grija de mine.
Atat! big grin

| AnaBejenaru a răspuns:

In primul rand ma adimr pe mine, si dupa pe un prieten de al mea.nu admir pe cineva in mod specialhappy

| Borgir a răspuns:

Prietena mea pentru ca este naturala si mai are si ceva in cap!

| sdasfgasgaads a răspuns:

Pe chuck noriss pentru ca este chuck noriss

| CastronulCuCeapaVerde a răspuns:

Mama, pentru ca mi-a dat viata.
Prietena mea, pentru ca o iubesc.

| SurduL a răspuns:

Pe mine petru ca sunt exact asa cum vreautonguebig grin

Răspuns utilizator avertizat
| gabytza9914 a răspuns:

Numele nu„l spun pentru ca e stylat stie cum se compoarta cu o fata