| IsabelaAdelinaC a întrebat:

Care este povestea voastră de dragoste? happy

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imi sta gandul la o pramatie nu o pot uita dar cand merg la servici ma simt mai bine si atat

| RAY a răspuns:

Am mai multe povesti de dragoste, din pacate toate terminate prost, dezamagiri si atat ce rost mai au daca au acelasi final, asta e viata cel ce e bun e luat de prost

| OnuOnulică a răspuns:

Încă nu s-a întâmplat acel moment unic să pot să am o poveste de dragoste...dar poate pe viitor o să am parte! happy

| LoveSleep a răspuns:

Una faină.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am una.

| vaporwave a răspuns:

Intr-o zi mergeam pe strada si am intalnit un baiat...Era inalt, piele neagra, lantul lui de aur stralucea in lumina razelor de soare. Ii cazuse o bacnota de 200 pe jos. M-am dus sa o iau, dar cand imi ridic privirea il vad pe...el. Ne-am casatorit urmatoarea zi, acum avem 5 copii si locuim intr-o vila
Ah, ce faina-i viata

| syd2 a răspuns (pentru vaporwave):

Uuuu, imi place, vrei sa fii sora mea de pe TPU?

| vaporwave a răspuns (pentru syd2):

*Sora lui Putin...Suna promitator, as putea beneficia de pe chestia asta..."
Da, desigur ca vreau

| CuieMoco a răspuns:

Ba a fost una faina si apoi s-a terminat... Vorbesc serios.