| anonim_4396 a întrebat:

Care este reactia fetelor cand se excita? dar a baietilor?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La baieti intra penisul in erectie, la fete se umezeste vaginul, creste temperatura

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Baietii cand se excita, se gandesc la sex. Nu e chiar asa de complicat happy. Practic nu pot sa scoata asta din cap in acel moment.
Si tu intrebi de fete? Pai tu esti fata. Eu unul nu prea stiu happy. Dar sunt curioslaughing

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Pai la fețe în deosebi eu, cînd mă agit încep să fiu isterica, dar să nu rânesc pe nimeni, așa ca încep a rupe foi, jurnale ca să îmi triacă furia(știu ca suna ciudat; d)

| Valenziana a răspuns (pentru FrumusicaSufletista):

A zis excit nu agit.

| Valenziana a răspuns (pentru FrumusicaSufletista):

De regula amandoi tremura si respira greu. Pe langa acele "lichid" ce bizar suna laughing

| andrei321 a răspuns:

Pai mie mi se dilata ochii de exemplu, cu cateva secunde inainte simt cum vine lichidul, ma joc cu el, il mai tin in mine unpic si dupa ii dau drumul, la fete nu stiu.