| Sebastiana12345 a întrebat:

Care este sansa ca prietena mea sa ramana gravida..nu stiam daca era in perioada fertila sau nu. am lasat in ea...ciclul ei a intarziat 3 zile dupa cele 3 zile ciclul ei a venit dar a tinut-o doar 2 zile in urmatoarele trei avand doar cateva pete maroni putine de tot. ziua in care ciclul ei s-a oprit adica dupa a 2 zi coincide cu a 14 zi de la actul sexual.ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca i-a venit ciclul menstrual, nu este gravida.

| Sebastiana12345 explică (pentru fatacarecusigurantanuteprivestecanddormi):

Nu stiu cum retardati stiu sa foloseasca un cont laughing oare si in viata esti asa iesita din comun si cand zic asta ma refer ca esti mai mult in sant decat pe drum.

| fatacarecusigurantanuteprivestecanddormi a răspuns (pentru Sebastiana12345):

Nu te supăra dar și google translate știe să vorbească mai corect că tine. Ți-aș răspunde la comentariu dar habar n-am ce ai incercat sa scrii.

| Ayuzaua572 a răspuns:

Pai depinde de varsta pe care o are. poate inca ciclul ei este neregulat.dar sansele de a ramane insarcinata sunt de 70% din pacate..si cu protectie sunt sanse de a ramane deoarece e 98%sigur.un test de sarcina nu ar strica.

| Sebastiana12345 explică (pentru Ayuzaua572):

Chiar daca ciclul ii venise?