| iubiris a întrebat:

Care este secretul sa reusesc sa iau examenul auto (orasul) va rog ajutati-ma cu cat mai multe idei

5 răspunsuri:
| Ando1dul a răspuns:

Concentreaza-te si nu-ti lua ochii de pe parbriz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S

| Bogdan_9316 a răspuns:

Lol care e secretul. Tot secretul e ca daca ai invatat toate legile din manual si legislatia. Plus daca ai facut cu instructorul ore. Si asta e normal sa faci. Ar trebui sa stii. Dar cand dai dai cu politistul si are si 2 martori in spate. Politistul te testeaza, iti zice pe unde sa meri si pe acolo sa meri. Iar daca stii ca vrea sa te fenteze, de exemplu : " Iti zice : - "Du-te pe acolo, iar acolo e interzis. tu nu meri ii zici. Asa isi da seama politistul ce ai si in cap!

| fazalunga a răspuns:

Pastreaza-ti calmul si nu te uita la politist. o sa creada ca ai ceva cu el.e psihologica treaba...

| LittleEndian a răspuns:

Presupunem ca nu ai probleme la capitolul cunostinte tehnice. Sa nu vada ca esti stresat, ca un-doi te simte si cu cat te crispezi mai tare, o sa te frece mai mult. Incearca sa fii increzator si stapan pe tine. Dar nici ingamfat, ca iar nu-i place. Acuma depinde si cu cine nimeresti, nu sunt toti la fel. Cu unii chiar mai poti glumi, altii nu iti permit laughing oricum, baftă!