| adrianaR a întrebat:

Care este trucul de a cuceri orce baiat?

26 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Faima si banii,poftim.
Devino o diva de pe prima pagina a tuturor revistelor,primul nume la stiri,cu un cont enorm in banca si toti baietii vor visa in secret la tine!
Numai ca intrebarea ta nu e nici sanatoasa,nici realista.
Vrei sa fii in mijlocul atentiei tuturor?
Trebuie sa ai calitati,trebuie sa meriti,altfel,nu vei reusi decat o atentie trecatoare si,eventual,sa te umpli de ridicol.
Oamenii sunt ca puzzle-ul,nu se potrivesc toti,unul cu celalalt,de ce ti-ai dori sa cuceresti TOTI baietii,cand de fapt,unul singur iti poate umple sufletul si viata?
Cauta sa fii TU,cu zambetul tau,cu caracterul si felul tau de-a fi,cu voiosia ta si cel care va fi interesat de tine, nu va ramane nepasator.
Sa fii sigura.
Si, poate sa ai noroc sa fie bucata perfecta de puzzle, care se potriveste cu tine!
Nu te mai grabi, invata sa ai rabdare!
Ar fi un prim pas foarte bun!happy

| mgtow a răspuns:

Nu oricine poate fi manipulat.

| AllinaDaniella a răspuns:

Naturaletea.

| Danysan a răspuns (pentru AllinaDaniella):

Naturalete nu prea cred -Ideea e sa te placa -atata!

| Salahadin73 a răspuns:

Sa te duci la mama homida si sa faci cateva farmece.

| h3r a răspuns:

Trebuie neaparat să cucerești orice băiat?

| Danysan a răspuns (pentru h3r):

Asa se poarta deh -Crezi ca toate sunt ca tine?

| h3r a răspuns (pentru Danysan):

Ca mine, așa cum?

| Loreddana a răspuns (pentru h3r):

Asa "usa de biserica"

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru h3r):

Daca vrei sa ma cuceresti, ia un pix si noteaza ce zice lumea aici

| h3r a răspuns (pentru Loreddana):

Apreciez ghilimelele.

| h3r a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Credeam că am făcut-o deja.

| Madayna a răspuns:

Sa fii vesela, glumeata, optimista, prietenoasa si sa fii tu insati.

| Zabbyel a răspuns:

Poc big grin
Zdranc tongue

imi fac si y0 aparitia la intrebarea ta love struck
întâi'a oara dati jos ochelari aia ( nu te prind deloc bine si cu ei(okelari) nu prea ai ce-mi "cuceri" laughing
cand o sa mi te vad cu ei dati jos o sa-ti zic 1 mic & primejdios secret devil)

| FearOfTheDark a răspuns:

Sa ii arati sanii.winkingwinkingwinking

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Ii arati pasarica.

| CorneliaC a răspuns:

Sa-l vrajesti laughing

| Maskeried a răspuns:

Am mintea prea perversa la ora asta insa o sa incerc sa-ti raspund... Promit:

Trebuie sa arati bine, fi sociabila si draguta, ai o atitudine de parca ai iubii viata, sa dansezi bine si sa ai tupeu. Cam asta e happy.

| adrianaR explică (pentru Maskeried):

Practic e foarte tare frate laughing

| J0ker1999 a răspuns:

Hm... de obicei aspectul fizictongue

| Anonymous996 a răspuns:

Sa te culci cu el. Cel mai bun truc.

| Danysan a răspuns (pentru Anonymous996):

Sa te culci nu e de ajuns -trebuie sa stii cum sa il joci pe degete -ca alfel il pierzi si nici ni sti cum -sa se culce poate apoi sa o faca si cu alta, asa ca nu prea e un argumet solid!

| IvyVonDark a răspuns:

Petreceţi timp împreună, râdeţi foarte mult şi e important să fi tu însăţi cu el.Ar mai fi să vă prostiţi foarte mult thinking deci să fiţi prieteni buni. Şi mna..nu cred că vrei să cucereşti orice băiat..sigur îţi va ajunge numa unu când te îndrăgosteşti. rolling on the floor)

| catvisimo a răspuns:

Eu zic ca...depinde de tipul de baiat care vrei sa-l cuceresti, oricum in general tine de atitudinea ta.

| Liviu88 a răspuns:

Ii citesti dosarul bine si vezi ce ii place cel mai mult, cum ar venii ii faci pe plac in orice si gata e al tau, dar pe urma ai sa te plictisesti tu prematur.