| anonim_4396 a întrebat:

Care este varsta cea mai potrivita pentru a~ti face o iubita?

8 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

18.

| RAY a răspuns:

Daca simti nevoia si nu simti obligatia de a avea iubita, consider ca varsta de 25 de ani este potrivita

| Violleta2022 a răspuns:

Oricand dupa 18 ani.

| corbulalbrosu a răspuns:

In momentul in care iti poti raspunde tie insati ca esti sigura si constienta ca esti perfect pregatita d.t.p.d.v. si anume :
fizic
psihic
mintal
Si de asemenea ca esti capabila sa-ti asumi si eventualele sau posibilele riscuri inerente care pot sa apara intr-o relatie de cuplu. Sanatate!

| Andreeush a răspuns:

După 16 ani.

| Sofer a răspuns:

Atunci cand te simti pregatit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

40 de ani

| Catalin77945 a răspuns:

Amc altii au facut sex la 12 si tu intrebi de varsta potrivita...