| GabrielICG a întrebat:

Care este varsta legala de incepere a vietii sexuale in Romania?

18 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cînd te casatoresti, doar atunci este permis sexul, si numai cu nevasta ta.

Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista o anumita varsta care sa fie considerata ca fiind optima/propice inceperii activitatii sexuale. Aceasta varsta poate fi influentata atat de dezvoltarea fizica, cat si de maturizarea psihica. De asemenea activitatea hormonala reprezinta un factor important si de luat in considerare. Multa sanatate

| Drimmero a răspuns:

De la 18 e cel mai ok, dar nu vezi ca e plina Romania cu panarame de 13 ani ramase bortoase?rolling on the floor

| GabrielICG explică (pentru Drimmero):

Pai de asta am intrebat laughing)))

| R0R0 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva.
Dar peste 18 aniwinking

| GabrielICG explică (pentru R0R0):

Si cine crezi asteapta pana pe la 19 ani?laughing)))), acuma lumea incepe pe la 13, 14 ani laughing))

| R0R0 a răspuns (pentru GabrielICG):

Eh,nu eu! laughing))

| GabrielICG explică (pentru R0R0):

Eiii laughing) stii vorba aia? niciodata sa nu spui niciodata laughing))))

| R0R0 a răspuns (pentru GabrielICG):

Spun.La subiectul ăsta spun.
Dar am mai mult de 13, 14 ani laughing)

| Nitunitu a răspuns (pentru GabrielICG):

Trist, dar adevarat... Generatia crescuta de internet mai mult decat de parinti...

| Florentina9210 a răspuns:

Pentru sanatatea ta, peste 18 ani!

| GabrielICG explică (pentru Florentina9210):

Auzi pentru sanatatea mea rolling on the floor), eram doar curios

| Florentina9210 a răspuns (pentru GabrielICG):

Ce ti se pare amuzant? Tu ai intrebat, eu ti-am raspuns.

| GabrielICG explică (pentru Florentina9210):

Raspunsul e amuzant laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru GabrielICG):

Ma rog.

| AndreiClujeanuuu a răspuns:

De la 16ani..de la 16 ani raspunzi in fata legii singur deci poti sa.ti inceti viata sexuala legal