Întrebare recomandată | anonimos2013 a întrebat:

Care este varsta normala la care poti face dragoste? big grin

Răspuns Câştigător
| extreme0708 a răspuns:

Chiar nu exista o varsta proprie pentru asta dar trebuie sa fi matur si constient de ceea ce faci si nu sa o faci doar pentru ca e "cool".
Trebuie sa fi constient ca e o chestie serioasa si exista unele riscuri care pot sa iti distruga viata.
Asa ca, atunci cand realizezi aceste lucruri poti sa iti incepi viata sexuala linistit

24 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La 18 ani pentru toata lumea nu fetele ci si baietii. Cine o face inainte e tampit/a.

NOname
| NOname a răspuns:

După vârsta de 18 ani (în special pentru fete).

| mona a răspuns:

Peste 18 ani

| NoSmile a răspuns:

Ar cam fii 18 ani(la fete)
Dar, fa-o atunci cand te simti pregatit/a! si cu o persoana care sa merite!

| anonimos2013 explică (pentru NoSmile):

Cu fostul meu prieten a fost ceva, dar nu s-a ajuns prea departe....ne-am gandit ca varsta era o problema si ne-am despartit.

| NoSmile a răspuns (pentru anonimos2013):

Important e sa va iubiti! Eu asa consider! Atata timp cat va simteti pregatiti, trebuia sa faceti pasul. offsad

| Elvina a răspuns:

La ce varsta vrei tu. Peste 18 ani. Majoritatea baietilor vor sex si atat. Bafta!

| MioaraParalescu a răspuns:

11 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste 18 ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@extreme0708 mare dreptate ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste 18 ani

| Forev3rAlone a răspuns:

In jur de 18-19.
Fiecare o sa faca atunci cand se simte pregatit, cand corpul ca sa spun asa, este de acord.
Dar ai grija, fie ca esti fata fie ca esti baiat.
Dar eu zic in jur de 18-19 nu mai devreme.
Dar trebuie si corpul sa itit fie total crescut.
Succes in a lua decizia corecta! happy

| AndreiPiticu99 a răspuns:

Incearca sa te pastrezi minim pana la 18 ani daca nu e prapad si aaatunci sa o faci protejat

| KooKoo a răspuns:

| Alex1886 a răspuns:

20 de minute, maxim

| convalarieMarius a răspuns:

Nu este o varsta pentru asta.O faci cand simti ca esti pregatit/a

| aress112 a răspuns:

O sa stii cand este momentul potrivit!

| Layysa_Larisa_1994 a răspuns:

Dupa mine fiecare cam cum vrea dar s-ar putea sa aiba traumebig grin

| VladutCR a răspuns:

18 ani

| pastaman a răspuns:

Oricand crezi ca e momentul potrivit dar cu conditia sa ai cel putin 18 ani! Tine cont de asta ca sigur ai sa regreti mai tarziu in cazul in care relatia nu este serioasa.

| NPI a răspuns:

18 ani cea mai normala virsta, da daca esti foarte-foarte tare de caracter, poti sa te pastrezi pina la nunta ))

| ADitza_ADi_1993 a răspuns:

Care da domnu`

| Dutzulica a răspuns:

15 ani.

| Dutzulica a răspuns:

15 ani.(fete) si baieti...(14+)...astea sunt cele mai mici varste recomandate straight face dar poti alege sa faci dragoste cand simti.