| Ninjerica a întrebat:

Care este varsta potrivita pentru o iubita? Am 14 ani, sunt clasa a 7-a si inca nu am una.

4 răspunsuri:
| RobertFHC a răspuns:

Ai destul timp, pe la 14 ani ar fi varsta potrivita, dar daca iti faci la 15-16. nu moare nimeni happy

| AnaMica01 a răspuns:

Nu te grabi, si ce daca nu ai avut inca o prietena, ai timp la liceu
P.S :Nu exista o varsta minima pentru a avea o prietena

| nenope a răspuns:

Mhm, eu ti-as zice deocamdata sa te ocupi doar de scoala ca vine clasa a8a si o sa fie vai de tine la examen laughing, crede-ma ..ai totul tiiimpul din lumeeeee sa-ti faci o prietena, asa ca ( serios vorbind ) ocupa-te de scoala. Sper ca te-am ajutat ..desi stiu ca in gandul tau vei zice ( Doamne ..asta aud si de la mama laughing )

| ninacool a răspuns:

Ca baiat intre 14-15 ani si la fete 15-16 ani deci acum esti numai bun de o iubita.