| Byencutzz a întrebat:

Care este varsta potrivita pentru o relatie serioasa nu pentru o bataie de joc?
atunci cand baiatul are ochi numai pentru tine si nu vb urat cu tine e si romantic si te asteapta cat ai tu nevoie?

15 răspunsuri:
| Blackwoman27 a răspuns:

17-18 ani sau chiar si mai sus
Sper ca te-am ajutat
Te pup
Pa, Pa:*:*:*:*:*

| Blondamea a răspuns:

De la 16 in sus

| mgtow a răspuns:

Acum cum stau lucrurile mai bine e sa nu ai nici o relatie pentru ca mai incolo apar si surprize neplacute. Dar nici singura nu e bine pentru ca ajungi sa fii trista si fara chef de viata. La vida es una mierda

| muzicalBoX a răspuns:

Visezi cam mult laughing

| Nicoleta a răspuns:

Depinde de felul e a gandi.
Cred ca incepand cu varsta de 17-18 ani la unii sua chiar mai mult la altii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 17 in sus.depinde de maturitate. Unii au si 25 de ani si nu stiu ce e aia rel serioasa.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Eu cred ca de la 20 in suswinking

| Fn1613 a răspuns:

Intereseanta intrebare...hee hee

| Razvan a răspuns:

Te rog frumos ca atunci cand il gasesti pe baiatul respectiv, sa il intrebi daca are vreun frate, si daca are, sa-l trimiti la minewinking

| YourDailyApple a răspuns:

Pretentii vad ca ai, dar ce oferi in schimb?
De ce sa aiba ochi numai pentru tine? Esti singura femeie de pe pamant? Daca il faci sa astepte mult si bine mi se pare intr-adevar o bataie de joc, dar din partea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista exceptii. Daca baiatul respectiv te place mult nu conteaza varsta! Iti vorbeste frumos daca si tu ii vorbesti lui, si este romantic doar daca asa ii sta lui in fire tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o relatie de 9-10 luni...eu am 14 ani iar el 15 ne intelegem foarte bine si tinem unul la altul...nu este o anumita varsta! atunci cand el este sigur pe sentimentele tale si tu la fel

| morena a răspuns:

Asta vei sti la momentul potrivit! Nu trebuie sa premeditezi fapta! Daca te iubeste si il iubesti, nu vad ce va retine!? Viata trebuie traita asa cum e, nu dupa reguli si obiceiuri potrivite! I n fond si la urma urmei, ce mai e potrivit in ziua de azi!? Nici presedintele tarii nu-i potrivit dar sta acolo, si face lucruri la fel de nepotrivite!

| DjReal a răspuns:

Varsta potrivita...nici prea prea, nici foarte foarte! e bine sa pastrezi persoana care merita sa fie langa tine happyviata e frumoasa merita s-o traiesti din plinhappychiar daca te bagi intr-o relatie serioasahappyasta nu inseamna ca e o piedica sa zici ca nu te legi la cap sau faze de genulhappy

| pauladrian a răspuns:

Nu prea exista asa ceva, de la 25 in sus.