| TIb a întrebat:

Care este varsta potrivita sa iti faci prima iubita?

14 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu exista varsta potrivita iubirea nu tine cont de varsta! te indragostesti si gata!

| BRG a răspuns:

Potrivit Bibliei cuvîntul inspirat al lui Dumnezeu, cînd treci de floarea vîrstei, poate după 30 de ani, iar nu poți avea iubită ci doar nevastă, întrucît sexul este permis doar după căsătorie. Baftă.

| Alice_6278 a răspuns:

Virsta in acest domeniu nu conteaza ...conteaza ceea ce simti pentru ea

| Love4ever.EU a răspuns:

Ooo ce rimabig grin. Pai, cred ca nu conteaza varsta!

| vladutzzz_2456 a răspuns:

Nu exista varsta potrivita ca sa iti faci o prietena! Totul vine de la sine! Bine, asta nu inseamna ca te apuci de astfel de lucruri din clasele primare. Consider ca de pe la vreo 14 ani, ai cale libera!
Dar tine minte: Dragostea nu are varsta!

Succes! happy

| funnygirl a răspuns:

Nu conteaza varsta cand vrei tongue

| aiam a răspuns:

Petru sa încerci sa ştii ce sunt aceste sentimente între 14-16
dar daca nu vrai sa ai nervi faţi întîi o cariera, faţi un credit în banca, iaţi o maţina lucsoasa, un apartament super în capitala, şi dupa aia cataţi o iubită/iubit. acum flutura din cap arunca de acolo toate gîndurile tale negative şi fa cum ţiam sfatuit.
Crede-ma copiii vei avea cînd sa faci, pîn la 50 de ani ai sa faci copii cu duiumu daca doreşti.

| alexaalexandra a răspuns:

Nu exista o varsta anume
cand te indragostesti te indragostesti si gata. dragostea nu tine cont de varsta
tu cati ani ai?

| ////////////// a răspuns:

Eu cred ca la 17-18 ani, cel mai potrivit, gindesti altfel, si treci majoratul.

| BlackMan a răspuns:

13-14 ani big grin

| Symona a răspuns:

Cred ca pe la 15-16 ani...varsta cea mai potrivitahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anilag-Moldova :O:O:O 17-18 ani? tolaiiii pe la 13-14 ani zic eu :phbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ajuns in momentul in viata cand vreau sa cunusc o fata normala nu una incanfata, pentru-ca toata lumea imi spune ca sunt genul barbat romantic si protector am numa 11 dar vreau sa fac o relatie incetul cu incetul si permanenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

13 ani