| YqLmX a întrebat:

Care imi da si mie forumul de la serverul privat de metin2 Energy? Am cautat pe google si n-am gasit! Dau funda celui ce mi-l da si scuze pentru post topic la categ asta dar vreau multe raspunsuri si vreau sa fie bune! By3

6 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

@PEPE are mai se masturbeaza la personajele din joc.

| YqLmX explică:

DuPa cum vedeti mi-am cerut scuze pentru post.frate eu nu stiam ca sunteti asa de artagosi, am vazut ca uni nu si-au cerut scuze ca au postat la alta categorie si ceilalti nu i-au zis nimic si eu...Lasati-o balta! Sunteti varza(ma refer la cei doi)!

| pepe a răspuns:

Ce legatură are cu dragostea şi sexul întrebarea?

| pepe a răspuns:

Dacă mă mai faci odată idiot în mesaje private, propun suspendarea ta pentru mesaje jignitoare.

| AlexandruShark a răspuns:

Asta e http://energymetin2.com/. Server-ul este in mentenanta dar se va deschide azi sau maine;)