| insanelove a întrebat:

Care inseala mai mult dintre fete si baieti?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Asta tine de caracter, nu de sex

Elianna
| Elianna a răspuns:

Fara deosebire!

| AnonimA a răspuns:

Si sitongue

| alexaaa a răspuns:

Nu e ca fetele inseala mai mult sau baietii.cine inseala, inseala...

| Lora a răspuns:

Baietii pentru ca nu raman urme sa-i poata afla fetele.

| Ana a răspuns:

Si fetele si baietii

| denysame a răspuns:

Buna.
Amandoi si fata si baiatul pentru ca nu este deosebire

| rey a răspuns:

Teoretic baieti, practic fetele(baieti se gandesc mai mult la sex, fetele o fac), nu mai am timp sa argumentez, dar good luck si sper ca o sa-ti dai si tu seamahee hee.

| mitu86 a răspuns:

Tu

| stefan31 a răspuns:

Buna, pai s-a facut un studiu si cica ar fi femeile. Dar acum nu poti stii, totusii cred ca si femeile si barbatii se inseala in aceeasi masura.Succes la aflarea raspunsului!

| adrian17 a răspuns:

Si fetele si baietii

| Alexyz_6552 a răspuns:

Nu pute spune ca baietii sau fetele inseala mai mult.Depinde de circumstante sau de partener
Baietii daca nu priesc ce vor de la o fata, iar fetele daca nu le sunt satisfacute toate fundabatting eyelashes?

| laura_5781 a răspuns:

Buna eu cred ca in ziua de astazi cu atit libertinaj inselatul este la ordinea zilei inseala atit fetele cit si baieti in egala masura ...parerea mea... pupiciiiii