| anonim_4396 a întrebat:

Care ma poate ajuta si pe mine cum sa trec peste un monent mai greu adica eu nu am prietena si ma simt ff singur nici afara cand ies parca nu am chef de nimic imi vine o stare asa sa satu toata ziua in pat si mai ales in momente grele nimeni nu e alaturi de mine crying

5 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Uite id meu.
claudyu_555

daca vrei sa vorbim.

am trecut si eu prin asta,,,
e trecator tot.

| Dominicc a răspuns:

laughing nu e neaparat o pierrdere de timptongue
e ceva frumos.

| Rukhsandra a răspuns:

Deci vrei sa ai o prietena ...pai du-te si cauta o fata
dca stai in casa nu o sa vina fetele la tine la usa sa te caute
du-te in parc, in mall, la scoala daca n-ai terminat-o, plimba-te ...traieste ca viata e scurta...si cred ca o fata draguta e pusa deoparte special pentru tine happy
nu fi trist...tongue
ai grija de tine happy

| multimoak a răspuns:

Uneori este greu sa treci peste aceste momente, mai ales daca nu ti-ai gasit jumatatea.
Si mie imi place sa fiu dependenta de cineva si fara respectivu nu as putea sa fiu fericita, sa-mi traiesc viata si ma simt mereu plictisita, dar asta nu inseamna sa-ti deschizi bratele la prima persoana care-ti iese in cale.
Incearca sa-ti umpli timpul cu amicii, mai intra pe net si mai vorbeste cu prietenii din lista de mess, si de altfel timpul e mult mai üsor" cand raspunzi la intrebarile de pe TPU. Cel putin mie asa mi se pare, ma face sa ma gandesc la problemele lor si uit de ale mele.
Sau iti poti descoperi anumite talente: sa-ti exprimi sentimentele prin desene, randuri scrise pe unde nimeresti, vizualizarea intamplarilor haioase publicate pe www.youtube.com sau www.happyfish.ro. Daca ai chef de barfa, poti sa-mi trimiti un pm cu id-ul tau;)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca ai avea prietena, ce? Aaa, ai avea cu cine sa-ti pierzi timpul(degeaba).
Cred ca a dat astenia de primavara in tine. Stai linistit, nu esti singurulhee hee.