| madalina_8019 a întrebat:

Care masturbare e mai rapida? va rog spuneti-mi ca la mine dureaza 1 ora si abia imi dau.multumesc.dau funda pentru cel mai rapid mod de masturbare.va rog seriozitate

7 răspunsuri:
| Zaika_7941 a răspuns:

Uita-te la un film porno, iar apoi gindeste-te doar la momentele cind o faceai cu iubitul...

Răspuns utilizator avertizat
| cherrybomb a răspuns:

Iti bagi degetele in pasa simplu, sau diferite obiecte

| mgtow a răspuns:

Probează sa vezi un film porno poate ajungi mai repede la extaz.

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Madalina ce faci diseara?:->

| AlexC_7935 a răspuns:

Madalina,cati ani ai de te masturezi in draci (cu orele)? Chiar asa i`ti pace sa te masturbezi, e pacat.

| Razvy112 a răspuns:

1 Si abia iti da ce?
2 Cu un vibrator sau cel mai bine cu o P***
A si 3 cand te freci inchide ochii si gandeste-te cum este cand faci sex sau imagineaza-ti nu decat freci si te gandesti cum se rezolva problema la matewinking