| SexyChick a întrebat:

Care pe unde faceti craciunul si rev? eu nu stiu unde sa le fac, ori acasa la cineva ori in clubtongue astept pareri.

3 răspunsuri:
| DraPraaHaarp a răspuns:

Poi cred ca Craciunul acasa[ziua] si la discoteca[seara]. asta prima sau a 2a zii.cred.iar a3 a zii prin oras ca fetele. iar revelionul in oras. ori acasa la cineva cu toti nebunii sa facem nebuniee:X asa e vb dar mai vedem pana atunci...

| victoR1k_1606 a răspuns:

Craciunul, acasa in familie ca baietii laughing), si revelionul in oras beti blushing

| Laptuca a răspuns:

In gradina, singur, celelanlte laptuci s-au dus.