| deea40 a întrebat:

Care poate sa imi zica si mie ce inseamna penetrare?
big grin

nu stiu ce inseamna chestia asat chiar daca e amuzant.

Răspuns Câştigător
| Alexaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu stiu cum sa-ti explic mai bine ca sa intelegi straight face

cand penisul intra in vagin... si incepeti sa va miscati, atunci ala se numeste sex laughing

penetrare se numeste doar atunci cand intra organul masculin in cel feminin... cand se intalnesc. nu stiu daca ai inteles ceva :-ss dar nu stiu cum sa-ti explic mai bine

:*

9 răspunsuri:
| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

PENETRÁRE = pătrundere, răzbatere, răzbire, străbatere, străpungere, trecere.
hee hee

| cosmina16 a răspuns:

Cand iti introduce partenerul penisul in vagin si face miscare de "du-te - vino"rolling on the floorlaughing

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Hei thinking, sa fim seriosi, waiting daca nu stiai ce inseamna "penetrare", de ce ai publicat intrebarea la categoria " Draoste si Sex "? waiting
hee hee

| sorinake a răspuns:

"asa cum cerneala penetreaza aceasta creta..." laughing

| Dan a răspuns:

Asa cum ai facut cu iubitul tau! Noroc!

| J0hn a răspuns:

Penetrare - Intrarea Jucariei in Casuta cu papusi laughing.

| User a răspuns:

Nu mai mintiti fata. Penetrare e id'u lui Justin Bieber.

| Hmmmm a răspuns:

Ti-am vazut intrebarile d pana acum si imi permit sa dau un sfat.chiar daca o sa para stupid si nefolositor as vrea sa te redirectionez spre google, as vrea sa iti recomand sa mergi sa stai d vb cu un ginecolog d ex despre sex, asta daca nu vrei sa stai d vb despre asta cu parintii tai.nu stiu cati ani ai, dar pui niste intrebari stupide.ai nevoie de cineva care sa te lamureasca asa cum trebuie. daca ne pui noua intrebarile astea nu faci nimic.

| deea40 explică:

Sunt destul de mare.
dar pana acum nu prea mau interesat lucrurile astea.
nu am ce sa faca...
nu am fost curioasa dar acu sunt... laughing
si mie mi se parea amuzant dar asta e tongue