| al3xandru1234567 a întrebat:

Care puteri de pe metin 2 sunt mai bune cele de pe mental sau de pe corp?

Răspuns Câştigător
| SugarLips a răspuns:

Hmm depinde caci cele de mental au o putere cu scut daca o faci master te poate proteja foarte bine pe cand la corp ai aura sabiei care iti da o forta de a lovi imensa in caz ca vr sa faci master depinde ce vr aparare mai bine daca ai arme bune si atac(corp) daca ai armuri bune si vei fi perfect!

3 răspunsuri:
| Aly_2611 a răspuns:

Eu zic ca cele de corp :*

| ShatenaCuOchyAlbastry a răspuns:

Ambele Sunt Bune Daca Stii Cum Sa Le Folosesti Dar Cel De Pe cOrP:*E Mai Bunhappyhappy...Succes La mEtin2...

| adyztu98 a răspuns:

Depinde:
pe corp in bune pentru ca dai cu mai nulta foratai
pe mental cresti mai repede