| bebitz_8716 a întrebat:

Care stie dac my sunt facultati la buget in bucuresti pentru toamna aceasta? ast rasp voastre.scuze pentru ca am pus intrebarea la acesta categorie dar este cea my vizitata... ofer insa funtix pentru rasp voastre cele my bune

Răspuns Câştigător
| cristinella a răspuns:

Ase-ul mai organizeaza admiterea de toamna... in rest... universitatea Bucuresti a scos orice admitere in toamna de vreo 3 ani. pupicibatting eyelashes

4 răspunsuri:
| Casiana a răspuns:

Nu, cu siguranta nu stii sa citesti categoriile! Ce daca e vizitata? Cu toate astea ai decat un raspuns... Judeca!

| bebitz_8716 explică:

Asa sh? ai vreo problema?

| Casiana a răspuns:

Da, foarte mare! Din moment ce iti faci un cont, trebuie sa ai in vedere ca ai acceptat sa respecti si niste reguli! In locul tau as intelege cine a gresit!

| Casiana a răspuns:

Apropo, mai pune mana pe o carte de gramatica...batting eyelashes