| Boxter a întrebat:

Care sunt acele semne ca fostul vrea doar sex dar nu și sa reînnoim relația?

9 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Te caută doar când are el chef iar atunci bate apropouri legate de asta. După te ignora pana încearcă iar, poate poate te convinge. In restul timpului nu vorbește cu tine, nu îl interesează ce ai făcut ziua respectiva, cum te simți, ce se întâmpla cu tine, etc.

| danbnz a răspuns:

Nu sunt semne universale, depinde de om.
De ce nu-l intrebi direct?

| RAY a răspuns:

Daca lasi un baiat sa iti puna mana la vagin cum crezi ca te percepe?

| Violleta2022 a răspuns:

Un "fost" se intoarce intotdeauna DOAR pentru sex, niciodata fiindca ca ar avea senstimente, ca de avea, nu te parasea de prima oara.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E bine că faci diferența între sex și relație.
Dar cum până la menopauză și andropauză, relația se bazează pe sex, dacă el dă semnale că vrea să te sex, sunt semne că relația merge înainte.

| Andreeush a răspuns:

Simplu, îți propune să faceți sex.
Te caută numai pentru asta, nu îl interesează cum te simți, dacă ești bine.

| Sofer a răspuns:

Cred ca observi și tu acele semne.

Răspuns utilizator avertizat
| DanyDav a răspuns:

In primul rand tu ai fost intr--o relatie cu el, deci presupun ca il cunosti chiar foarte bine.
Poate ca nici el nu stie exact ce vrea, poate sa vrea ceva acum si dupa sa nu mai vrea, tot la fel si tu iti poti shimba optiunile.
Dar cel mai bun indicator ar fi motivul despartirii voastre.
Sexul nu trebuie sa fie considerat o moneda de schimb, trebuie sa fie de placere de ambele parti, altfel mai bine o lasati balta.