| random134254345 a întrebat:

Care sunt bolile pe care le poți lua la sex oral protejat? Ca baiat.

5 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Toate, ai 20% sanse, pentru ca acesrea se iau prin sange, poate chiar de la prezervativ daca e mare elanul., chiar daca pentru sarcina riscul e 1%,, ca pit avea loc scurgeti inpercepribile pe langa, pentruvBTS, risculbe 20%.

| Violleta2022 a răspuns:

Poti lua absolut toate bolile cu transmitere sexuala, pe care le are prostituata cu care ai facut sex: HIV (SIDA), siflis, gonoree(sculament), hepatita B si C, clamidia, trihomonas, HPV, samd

Riscul apare nu de la prezervativul pus pe penis ci de la atingerea pasaricii ei cu mainile tale, fara sa realizezi ca ai pus mana intai pe pasarica ei si apoi ti-ai atins penisul cand ti-ai pus prezervativul sau l-ai scos, ori ai pupat-o.

| sierra1 a răspuns:

Iți spun doar una, așa ca incurajare: hiv-sida

| mihai69 a răspuns:

Cel puțin HPV și sifilis.

| LePapillonSurvivant a răspuns:

A prestat vreo fatuca la organul matale?