| Giulia_6293 a întrebat:

Care sunt cantaretii vostri favoriti? Si de ce?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Level 42 - Lessons In Love o tot ascult in youtube.

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

JustUs - ador muzica lor pentru ca ei canta ceea ce simt, muzica lor ma face mai puternica, versurile sunt absolut superbe si ma regasesc in majoritatea melodiilor lor.

| DEBrown a răspuns:

Florian Pittis (Pasarea Colibri)
Nicu Covaci (Phoenix)
Mircea Baniciu (Pasarea Colibri)
Dan Bittman (Holograf)
Elvis Presley (Canta solo)
Dan Teodorescu (Taxi)

Cam astia sunt preferatii mei, pentru ca sunt cei mai buni solisti pe care i-am auzit. Si ei macar canta live, nu fac "Playback" si nu isi fac vocea intr-un studio de inregistrari.

| valThina a răspuns:

Rihanna - imi place stilul ei si vocea ei... e si frumoasa, e rebela.etc.
beyonce- poate sa cante live, arata bine.:d...etc
christina aguilera-are super voce, e miniona etc

| saymoon a răspuns:

Christina Aguilera, are o voce minunata si e pe deasupra foarte frumoasa.
Adam Lambert, asemanatoare calitatile cu ale Christinei.
Imi plac cei de la 3 sud est, canta cea mai buna muzica romanreasca.
Avril lavigne, pentru ca are niste melodii pe care le ador gen my happy ending, complicated, etc.

| saymoon a răspuns:

Si am uitat de cea care imi place cel mai mult, trupa One Republic si toate melodiile lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady Gaga-pentru ca e diferita de ceilalti cantareti atat prin tinuta cat si prin melodii tongue

| Lighto_3101 a răspuns:

Old Nightwish :X

| Andrei990 a răspuns:

Ke$ha ar fi una pentru ca imi place stilul ei rebel si obraznic.

Rihanna cum au zis si mai sus.

putin Cheril Colle pentru ca mie mi se pare ca are o voce frumoasa si imi plac cel mai mult la ea melodiile Parachute si Promises This