| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune prezervative cu spermicide?

5 răspunsuri:
| funnymantm a răspuns:

straight face tu sti ce sunt spermicidele? cum draq sa ai prezervativ cu spermicide? alea sunt niste substante chimice ce sunt introduse in vaginul femeii sa ucid spematozoizii.
Daca vrei asa ceva te duci frumos si iti iei numa spermicide. de regula sunt de forma unui gel, dar pot fi si bureti, creme, pelicule ce se dizolva, ovule, etc.
Mare grija, dureaza doa 30 de minute.
Dupa parerea mea iti complici existenta cu chestiile alea

| LEET a răspuns:

Spermicidele nu au nici o legatura cu prezervativele...

| adiuca a răspuns:

Parca sunt unele la durex cu spermicide intra pe siteul lor si vezi toate modelele de prezervative citeste la fiecare si vezi care au spermicidewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uirhjhbyctvctthjkdfgdmgvjdgfdjkfvgdkstgei7sdtfgfsdjgfrdkfgrekltjgduyfgrlutdsrkehfgdetgrolfgrdhvfdjhdkhfd; vf.ghdf; hrguysdjthrrfer; freg; dfghjdfxcgvhfrgjgkeruygukrygjkdbhrtjyhguficyvhdrterydfuvygrtgyrgtygfgurkjtygfgdftgfrejgjfdgvjdhrgfhfdgfsdgfkefgldfdlagfeyfglefrytlefgldruie;laughinglaughing:happylaughinglaughinglaughing)laughing)laughing)laughing)laughinglaughinglaughinglaughing:

| natasa1980 a răspuns:

Sigur ca exista prezervative cu spermicide.Prezervative SICO spermicide sa cereti de la farmacie si daca spun ca nu au am eu si scrieti-mi un mesaj