| pendula a întrebat:

Care sunt cele mai dorite fantezii de femei? " Cea mai tare fantezie primeste fundita big grin "

Răspuns Câştigător
| M@dy a răspuns:

Sa facem sex in locurile neobişnuite cum ar fi bucataria, cinematograful, liftul, parcările subterane, trenul, cabinele de probă din magazine in masina:X sau pe malul mari in apa sia apoi pe nisipul fierbinte big grin... din pacate nu devin realitate dar astea sunt detalii, detalii nu merita discutatehee hee

19 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Sunt baiat dar raspund si eu.
In general, fetele isi doresc sa danseze cu vedetele.laughing

daniela
| daniela a răspuns:

Mult romantism cu preludiu indelungat detaliile ti le las tie ca fantezie

| ÅñdRa a răspuns:

Sa fac baie in ciocolata
rolling on the floor)

| georgiana a răspuns:

Sa fiu baiat!

| i.love.me a răspuns:

Sex salbatic cu un necunoscut, in toaleta publica, masina etc...

| lencikk a răspuns:

He he...pwoi daca ma apuc eu sa povestesc nu mai dorm la noaptelaughing

Răspuns utilizator avertizat
| →s ♥ ą← a răspuns:

devil Sa faca sex in cancelarie/baie/clasa (la scoala) cu un coleg/profu de sport:X. sa faca sex in masinasmug, in liftsmug:X si liftu sa fie blocatlaughing>big grin

| →s ♥ ą← a răspuns:

Dar a ta?smug

| kukubau a răspuns:

Nu stiu ce sanse ai sa primesti raspuns la asa ceva, laughing. PS: mintea femeii este un labirint incalcit pe care nici ea nu il cunoaste laughing (tru' storylaughing)

| ontyk a răspuns:

Sa o "arzi" in locuri publice si daca nu se poate peste ot prin casa. Si pozitia 69.winking:p

| Cretzule a răspuns:

Cand faci sex in cancelarie cu profa de engleza care e perfecta! rolling on the floor

| no name a răspuns:

Tot cei inconjurat de romantism si nu chiar ceva nebunatic si cu putin risc zic eu big grin depinde de loc moment si de persoana aia sa nu fie pudica.

| ZuuZaaA a răspuns:

Pfff...sa fiu iubita lui Wiliam Levy, Enrique Iglesias, etc etc.=p~. mai conteaza totusi?laughing

| adriana12 a răspuns:

Cele mai dorite fantezii de femei sunt cele ROMANTICE :X Oricat de rea ar fi o femeie tot devine sensibiliba in fata unei nopti intre trandafiri si soapte fierbintzi!

| SelenaGomez_1698 a răspuns:

Sarpel crede-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) Barbatii perfecti. Cum nu exista asa ceva, raman doar simple fantezii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fantezii?:->nu ai precizat sexuale sau nubig grinpai mi-ar placea sa dansez cu Keanu Reeves:X, sa ma plimb cu Will Smith pe plajabig grin, sa ma cert cu Oprahlaughing, Edwuard Norton sa imi faca o declaratie de dragoste in publicrolling on the floorsa joc fotbal cu Ashton Kutcher:->, sa stau la barfa cu Lady Gagabatting eyelashes Jim Carey sa vina la nuta mearolling on the floor iar Jack Nicholson sa-mi fie nasbig grinrolling on the floormultumit?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salll! eu as vrea sa o fac pe masina de spalat si in acelasi timp sa imi dau pe sani cu frisca mai departe stii tu.,,