| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai imp calitati la baieti in general pentru voi fetelor?

9 răspunsuri:
| heiii a răspuns:

Pai..pentru mine cel putin este foarte important sa fie curat cat de curat se poate. sa nu fie scarbos, sa nu se dea in spectacol, sa faca pe interesantul.banii nu ma intereseaza. daca are bani de un suc, este ok.si pe scurt calitatile cele mai importante sunt: matur,grijuliu(sa iti ia apararea, sa te ajute cand ai nevoie), simpatic( nici vedeta de pe podium, dar nici moartea in concediu), manierat(sa stie cum sa se poarte la o iesire in oras cu alti oameni, intr un loc mai sofisticat, sa nu nesimtit).

| Ady93 a răspuns:

E o multitudine de calitati, cel mai probabil nici nu isi dau seama de ele. Banii nu strica, dar vad sarantoci cu gagici peste tot asa ca asta nu ar fi o problema. Sa fii ingrijit, unghii taiate, par aranjat, spalat de sigur laughing. Comportamentul trebuie sa fie unul detesat, dar si amuzant, nu trebuie sa faci pe sclavu cu ele, sa le fii mereu valabil etc. Se invata practicand, in principiu.

| misu17 a răspuns:

Sa te imbraci bine, sa nu fii urat cu spume, sa ai si tu de-o ciocolata sa-i dai de 8martie.
Mai multi bani nu strica!
Astea oricum sunt chestii de baza, cum de nu le stii?

| misu17 a răspuns:

A zis ca vrea sa afle parerea fetelor dar vad ca numai baieti au raspuns =).

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Au și calități?

| SmokeyEye a răspuns:

Sa faca dus zilnic si sa fie mai inteligent decat mine ( de la un om mai prost nu am asteptari, in schimb de la unul destept am ce invata). Sa fie priceput in bucatarie si in pat. Sa fie punctual si sa aiba rabdare cu noi care intarziem. Sa nu isi roada unghiile si sa faca masaje fara sa ceara nimic in schimb. Sa spuna direct in fata ce are de zis, sa nu fie timid, sa vorbeasca despre viitor folosind cuvantul "noi" nu "eu" si sa aiba planuri marete pe planul carierei, sa vrea mereu sa evolueze, sa ajunga cineva.Sa-i placa sa citeasca si sa asculte acelasi gen de muzica ca si mine. Sa fie un bun sofer, sa nu-mi fie frica in masina cu el. Sa se poarte frumos cu familia mea si sa nu uite zilele importante, sa stie sa faca cadouri, sa stie ce imi place. Sa nu poarte roz, sa aiba respect ( fara parturi in public), Sa zambeasca in pozele de grup, sa ma sarute cand ne vedem inainte sa ma salute, sa iubeasca animalele si copiii, etc.

| alinutza96 a răspuns:

-increderea,adica daca eu vb cv cu el, sa nu se duca sa dea sfoara in tara...
-sa se imbrace sh el bine, nu k un boschetar
-si sa fie cu bun simt

| anabahebak a răspuns:

Cel mai important e sa stie sa vorbeasca, sa miroasa a parfum, sa fie ingrijit pe scurt si hainele conteaza mult mai ales la prima vedere.

| angelBlack00 a răspuns:

Sa nu fie tigan si sa fie sincer.