| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai importante calitati pe care le cauta femeile la barbati? Ce fel de barbati le atrag cel mai tare?

Răspuns Câştigător
| Anonima264 a răspuns:

Pai acum depinde si la ce tip de femei te referi.
De exemplu unelor femei le plac barbatii rebeli, dar altora le plac barabtii cuminti!
Desi in general femeilor le plac barbatii destepti, frumosi, draguti, curajosi, sinceri...Sunt foarte multe calitati care vor femeile de la barbati.

5 răspunsuri:
| Fantastic7 a răspuns:

Smart,frumos si, cel mai important...sa foloseasca deodorant straight face

| adriang95 a răspuns:

Cate misoginisme adevarate as putea spune aici... Vai, dumnezeule...

| teo6dia4c99 a răspuns:

Curajosi, draguti, intelegatori, iertatori, care sa nu fie gelosi, sa poti vorbi orice cu ei, dragastosi, care sa nu se uite dupa alte femei

| hellaw a răspuns:

Asa mai smecherassmug sa arate si bine...iar la comportament. sa poti rade cu el, sa poti sa-i zici orice problema ai, sa te inteleaga, sa nu fie curvarlaughing, si sa aiba vrajealasmug:*

| LuciferRulles a răspuns:

In zilele noastre nu iti mai dai seama foarte usor ce fl de barbat vrea femeia de langa tine. Totusi, incearca sa fi sensibil. Unele fete apreciaza baietii "rai" sau asa cred ele. Totusi, tu incearca sa vorbesti frumos, sa te comporti frumos si sa nu fi taran prost in preajma lor. Scuze ca am folosit cuvintele alea, voiam sa te fac sa intelegi la ce ma refer.