| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai traznite locuri unde ati facut sex?

Răspuns Câştigător
| Crisstina a răspuns:

Dar nu inteleg de ce spuneti despre verisori si alti prieteni? Intrebarea asta se adreseaza personal, la singular si la persoana 1. Dar lauda este mare. big grin in fine, eu nu pot spune ca sunt experta in sex, iar locurile in care am facut-o nu sunt tocmai pe masura asteptarilor. Eu consider ca oriunde ai face sex, trebuie sa fie placut pentru ambii parteneri, locurile incomode imi displac, dar pe de alta parte e mai excitant cand stii ca nu sunteti singuri, iar in orice moment poate aparea cineva. big grin parerea mea. acum fiecare cu propriile pareri.

15 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Locurile unde am facut eu sex, nu erau traznite.

| AlexCelFrumos a răspuns:

Mi-am amintit bebelusha ca acum doo luni cand de-abia imi cunoscusem pretena virgina, am inselat-o cu o tipa dar arata mortal sincer sa fiu. si tu arati beton adica se vede ca ai fund misto sani nici nu mai zic, dar tot ce voiam sa zic este ca imi amintesti de ea. si deci m-am dus cu tipa asta (m-am simtit putin vinovat fata de pretena dar e mai important sa fac sex am doar 18) la sala la care face ea fitness si in timp ce alerga pe banda i-am pus mana intre picioare si ma rog de acolo i-am dat-o pe la spate si ne-au filmat a fost foarte misto

| Anahiteamo a răspuns:

O verisoaera de-a mea a facut in veceu, sub pat, in mare etc

| lovenotsex a răspuns:

Cel mai trasnit:In padure spontan fara cort sau vreo patura de 1 decembrie, bestial.laughing. Dupa aia mai lejer:la dus, in masina. s. a dar tu?

| Dobitoc a răspuns:

Pe fondul marii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La "Copiii spun lucruri traznite" pe ultimul rand din dreapta.

| GymClass a răspuns:

Cum sub pat barolling on the floor?

| blueboys a răspuns:

In dulap

| lays a răspuns:

Pe balcon si la dus.suntem mai demodatirolling on the floor)

| sika_7240 a răspuns:

In patu bunicilaughing)rolling on the floor) si iubita in cealalta camera dormeabig grin

| vlaaddd a răspuns:

In copac.

| Damian a răspuns:

Asta e a sasea oara cand vad intrebarea asta pusa de cineva {pe luna}

| Bebelushaaː a răspuns:

@damian. Si atunci dc ai mai intrat pe intrebare? laughing
Doamne ce oameni. Nu te-a obligat nimeni sa dai un raspuns

| maya1311 a răspuns:

P capota masini pe un camp, in mare p plaja in cort

| Damian a răspuns:

Am facut-o pe plaja, in apa, in padure, in masina, in cada, pe podea, pe portbagaj, pe masa, esti multumita? vrei sa te iau o tura?