| laura_3808 a întrebat:

Care sunt pashii pentru o relatzie frumoasa?

8 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Fii tu insati!
Lasa-l sa fie el insusi!

| greg a răspuns:

Pasii pentru o relatie frumoasa sunt lenti si mici.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Prietenie, cunoastere, respect, incredere reciproca si intelegere. Daca ati apucat sa va vorbiti urat, o puteti lasa balta.

| dulshe a răspuns:

Intelegere, prietenie, dragoste, comunicare, respect,
cu aceste 5 lucruri toate merg perfect

| andreea_8479 a răspuns:

Eu cred ca in primul rand trebuie sa existe comunicare.fi sincera, arata i k il iubesti(demonstreaza i din cand in cand)insa nu mereu pentru ca ar putea deveni plictisitor sh monotonwinking, nu il sufoca si nu sta mereu p capul lui, da i si libertatea de care are nevoie.gandeste te in primul rand ce astepti u din partea luiwinking

| maya_1276 a răspuns:

Prietenie/cunoastere, respect/incredere, comunicare/libertate, atractie/iubire si un stop de magie.

ps :iti doresc o relatie frumoasa!

| crookedsight a răspuns:

Pentru mine sunt importante toleranţa şi libertatea pe care o acorzi/primeşti. Astea îmi trebuie mie. Dar ingredientele sunt diferite de la persoană la persoană.

| gaby_6279 a răspuns:

Sinceritatea