| cioko19 a întrebat:

Care sunt pozitiile cele mai folosite in pat?
Care sunt pozitiile cele mai favorabile pentru a ajunge la orgasm(fete)?
Sunteti de acord cu sexul oral? Dar cu cel anal?

Răspuns Câştigător
| kenzo007 a răspuns:

1)Pai cam toate pozitiile sunt frumoase (Cat Style, misionarului...etc.)
2)-
3)Sa zicem ca da, cu a 2 nu. happy

6 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

1. Fa un sondaj
2. Fetele stiu tongue
3.Da.Nu

| alexusfabio a răspuns:

Orice pozitii.toate sunt frumoase.
Da sunt de acord cu sexul oral si cel anal...sunt de acord cu orice fantezie...
intr-un cuplu nu trebuie sa existe prejudecati in pat.

| cioko19 explică:

@Nony, asta incerc sa fac laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in unele cazuri sa stii ca sexul anal este mai stimulator ca cel normal, sunt multe femei care dor prin sex anal ajung la orgasm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma, da tu ai fi de acord cu sexul anal? si oral? daca da? esti liber sa faci cat vrei. da sa ai si cu ce. si cine sa-ti dea.

| whisper a răspuns:

Oral st de acord...anal in nici un caz...nu am incercat dar nu cred ca ai vreo placere