| emilia21 a întrebat:

Care sunt primele lucruri ce trebuie sa faca o femeie dupa ce a aflat ca este insarcinata? unde trebuie sa mearga prima oara?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

La ginecolog, bineinteles!
Sarcina si nastere usoara!

| Ellenna a răspuns:

La ginecolog happy La iubit si la parinti, sa ii anunte happy si sa inceapa sa cumpere hainute si alte lucruri necesare pentru cresterea unui copil big grin mai bine le cumperi prea devreme decat prea tarziu happy
Nastere usoara ^^

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La medic.

| nekokami a răspuns:

In primul rand la ginecolog. daca decizi sa pastrezi sarcina(asta depinde de tine si numai de tine)prietenului, apoi parintilor.

| Mashiro a răspuns:

La medic