| ShorinhoEubaby a întrebat:

Care sunt principiile pe care le urmati in tot ceea ce faceti?

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

-Am realizat ca dupa cum spune si un citat:lumea intreaga se da la o parte din fata celui care stie unde merge.Asa ca incerc sa imi dau seama de ce imi doresc
-incerc sa imi gasesc rabdare si sa pun suflet in lucrurile care merita, asa incat sa imi iasa ce doresc
-optimism...tot timpul am fost fata pesimista, cu ganduri negative, care se vaita din tot si asulta muzica trista.puuuunct...la ce?! e mult mai bine sa fiu multumita si recunoscatoare pentru ceea ce am, si sa lupt pentru ceea ce vreau.

| andrey910 a răspuns:

Mult optimism si pun suflet in lucrurile importante pentru mine.

| Afdsa a răspuns:

Nu exista 'Nu pot', exista 'Nu vreau'!

| bogdan74688 a răspuns:

- Cu rabdarea, primesti orice smug
- Banii nu aduc fericirea, dar o intretin @.@
- Pot trai fara iubire, dar fara bani nu b-)
- Nu insela, iar daca o faci, vezi sa nu afle, ca le pierzi pe amandoua laughing
- Fi bun cu ceilalti si vei avea numai de castigat $_$

| SEAL a răspuns:

Nimeni nu e de partea ta, tota lumea minte

| adrianajollie a răspuns:

Totul se intampla cu un scop.
lupta pana la moarte pentru ceea ce-ti doresti cu adevarat si nu renunta niciodata.
banii mai importanti ca dragostea ( daca ai bani ai tot ce iti doresti, doar cu sanatatea sa nu te joci )
nu te increde in nimeni si lasa-i pe toti sa se increada in tine.
razbunarea e arma prostului, dar a renunta inseamna sa fii si mai prost.