| alin88 a întrebat:

Care sunt riscurile de inbolnavire in timpul actelor sexuale facute in perioada ciclului menstrual? Am inteles ca nu e prea bine, sunt ceva riscuri chiar daca este vorba de o relatie stabila si o igiena corespunzatoare.

3 răspunsuri:
| Paula a răspuns:

O fata cand ii pe ciclu ( doneaza sange ) este mai sentimentala, se supara repede si cand nu ii merge nimic are tendinte sa planga mai mult. ( cel putin asa sunt eu ) big grin a. AAA si cere mai multa tandrete in iubire si se excita mai repede... whistling

| florar a răspuns:

Exista un risc, nu exista igiena perfecta, pune cu prezervativ si fa normal.

| alin88 explică:

Am uitat sa specific : nu doresc sa incerc asta, doar asa, ca informatie.