| alabalaportocalamiauu a întrebat:

Care sunt sansele sa fiu insarcinata daca am facut petting cu iubitul meu? mentionez ca amandoi aveam lenjerie.

Răspuns Câştigător
| ridhimagupta a răspuns:

Poti sa ramai insarcinata doar daca si-a dat drumul in tine atat timp cat erai in lenjerie e imposibil.asa ca scoate-ti din cap acest gand

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sansele sunt de 0%, dar baiatul ala saracul are o durere in oua mai rea decat durerea la nastere

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă eraţi în lenjerie şi NU a existat contact DIRECT între penisul lui şi vaginul tău ( secreţia ta vaginală ), atunci NU ai cum să rămâi însărcinată!

Toate cele bune.

| alabalaportocalamiauu explică (pentru bursuc001):

Multumesc pentru răspuns!

| bursuc001 a răspuns (pentru alabalaportocalamiauu):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cred ca ai pus intrebarea asa la plesneala laughing

| Oana92 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata. E nevoie de contact sexual pentru o sarcina...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100%. Ai ramas garantat insarcinata prin lenjerie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita!
Însărcinată vei rămâne doar atunci când sperma lui va ajunge in interiorul tau, si vei rămâne 80-100% sigur doar daca i vei face in perioada fertila a lunii.
Bafta happy
Si pe viitor nu uitați sa va protejați happy

| alabalaportocalamiauu explică (pentru anonim_4396):

Mersi, nu a fost vorba de ejaculare sau ceva. Vreau doar sa-mi sterg un gand

| AngelaMatache892 a răspuns:

GRAVVVVV. eu zic sa cumperi caruciorul de la Kaufland ca faci copil cu 3 capete!

| alabalaportocalamiauu explică (pentru AngelaMatache892):

Nu apreciez mistocarii. In orice caz, ti-l fac tie cadou, s-ar putea sa ai nevoie daca seamănă cu tine.