| Markusfrtt a întrebat:

Care sunt semnele ca o fata de place? In general as vrea ca la aceasta intrebare sa raspunda fetele din propia experienta.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand o "ea" te place, vine la tine, te mangaie pe pantaloni, te saruta si te intreaba daca tu esti barbat!

| LoseYourMind a răspuns:

-zambeste
-rade la glumele tale
-cauta motiv (banal) de a o baga in seama
-e atenta la tine
-te cauta oriunde cu privirea
-se rusineaza cand vorbeste cu tine
-te va atinge pe umar/spate asa prietenesc
-nu isi va permite sa faca multe gesturi pe care le face cu ceilalti baieti
-se va uita mereu la tine sa vada daca o observi
Cam astea, nu e greu sa iti dai seama. Bafta!

| MariaaaaLm a răspuns:

Buna, pai atunci cand o fata te place se comporta mai ciudat cu tine, face gesturi dragute, glume, intelegi tu.
Sau pe alta parte, daca ea este mai timida, nu spune nimic cand esti in preajma ei, doar zambeste.
Te baga in seama pe wapp / fb?

| Mojo1 a răspuns:

Cand o fata te place zambeste mereu cand te vede fara motiv, spune multe lucruri tampite... face tot posibilul sa o bagi in seama cat mai repede...etc.