| Yousosweet a întrebat:

Care sunt semnele ca un baiat place o fata? avand in vedere ca suntem cunostinte... dar nu prieteni.

Răspuns Câştigător
| Pitic a răspuns:

Daca nu face tote chestiile enumerate mai jos nu inseamna ca nu te place poate ii e frica sa iti spuna sau sa te deranjeze daca te intreba ceva, fiecare are o personalitate construita de el insusi si nu poti stii ce e in capul fiecaruia.
Eu una chiar daca imi place de cineva nu ma duc si ii spun, imi vad de ale mele il salut il intreb daca e ceva de intrebat si gata daca si el ma place sa faca el primul pas, e baiat el sa sparga ghiata.

6 răspunsuri:
| KySyB3B3 a răspuns:

Parerea mea:
-Se uita insistenth
-te baga in seama
-iti zambeste
-gaseste motive pentru a petrece mai mult timp langa tine
-iti ia apararea
thinking
Cam asa:X
Sper sa iti fie d folos:*

| Virkno a răspuns:

In primul rand privirea da de gol un baiat,faptul ca rade la tot ce ii spune fata,ii zambeste in continuu,nusi ia ochii de la ea,chestii de tandrete(imbratisari,pupaturi), a si sa nu uit nelipsitele apropuri de ex:da tu ai prieten, dar tie de cine iti place.Cam atat stiu eu. Sper ca te-am ajutat.winking

Răspuns utilizator avertizat
| Cayus a răspuns:

Se uita la ea in ochi cand vb cu ea, o asclta cand vorbeste sau cel putin pare ca o asculta, se cam holbeaza la ea(special la partile ei ce o definesc femeie), daca se scarpina in cap cand este o pauza in conversatie si se intample de 2 ori inseamna ca vrea sa te atinga si ca ii place de tine si mereu incearca sa para ca e mai bine cu tine sau ca pe tine te baga in seama mai mult ecat pe altii.

| Pitic a răspuns:

Te priveste, te analizeaza iti zambeste, incerca sa intre in vorba cu tine incercasa te ajute cu ceva, se invarte pe langa tine,

| arcan_7531 a răspuns:

Se uita insistent la ea zambind in acelasi timp...