| Yousosweet a întrebat:

Care sunt semnele ca un baiat place o fata? funda!
happyhappyhappy daca nu va convine nu mai comentatihappy

Răspuns Câştigător
| stef87 a răspuns:

In primul rand o baga in seama. Dupa privire poti sa-ti dai seama de multe; incearca sa vorbeasca tot mai multe lucruri cu ea de cate ori are posibilitatea; se ofera sau accepta sa o ajute, o protejeaza, glumeste cu ea, incearca sa o faca sa se simta cat mai bine; desigur, cand sunt mici, baietii mai dau si semnale opuse: o trag de par, o gadila, o deranjeaza in continuu etc. Alteori poate interveni timiditatea, iar sentimentele sunt ascunse cat mai adanc; tot ce ii da de gol e reactia lor atunci cand vorbesc cu respectiva.
Se ajunge la diverse aprecieri, marturisiri, cadouri, invitatii.
s.a.m.d.

3 răspunsuri:
| TotEu1993 a răspuns:

Buna.Mereu este atent cu ea,intra cat mai mult posibil in discutie cu ea, se face placut, o face sa se simta in centru atentie si sa se simta bine cu el.Multumita? :d

| diavolita_4468 a răspuns:

Pai...: se comporta frumos cu tine, iti face complimente, iti trimite cadouri...dar mai bine discuta cu el doar daca simtii si tu ceva pentru tine.bafta

| DaianaPiersicutza a răspuns:

Esti o proasta. De 67 de ori aceeasi intrebare. Du-te naibii de vaca. Deja ma calci pe nervi. Hai dati-mi vot stupid acum, da uitavi-va la ea la intrebari sa vdeti de cate ori e aceeasi :*