| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt semnele care le da o fata cand i place de un baiat? sau cum aflu daca fata respectiva ma place cum pot testa asta?big grin

Răspuns Câştigător
| Criss003 a răspuns:

De multe ori fetele nu arata cea ce gindesc, daca te priveste(...asta inca nu inseamna ca te place) o rezolvare ar fi sa fii tu mai hotarit, ca un adevarat barbat! sa vb cu ea, sa te interesezi de totul cei place, comunicarea la sigur te va ajuta s-o descoperi si sa intelegi singur ce gindeste ea! dar varianta sa o intrebi simplu daca te place, cred ca nu e prea reusita, caci nimeni nu-ti va spune aceasta de-odata mai ales o domnisoara! si asa suntem noi fetele daca ne intreaba un baiat iti place de mine logic spunem nu. poate noua ne place dar vrem sa fim sigure ca si el. poate e gen dala sa se laude asa ca vezi cum faci. petreceti mai mult timp si vezi daca apare vreo schimbarewinking

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O invitație în oraș, o floare, și vezi ce reacție are!
Pa, pa.

| Alexissss a răspuns:

Pai daca unei fete ii place de tine se uita la tine cu privirea aia de indragostita si ar face orice sa o bagi in seama.Cum ai putea testa thinking Pai incerca sa vorbesti cu ea si vezi cum reactioneaza daca se balbaie sau se inroseste inseamna ca ii place de tinewinking Sper ca te'am ajutat... Funda?

| micheilla a răspuns:

Poi o fata te place daca : 1 sta mult in prezenta ta 2 daca rade la glumele tale 3 daca se uita la tine pe ascuns sau cu o privire genbatting eyelashes 4 daca te uiti in ochii ei si daca pupilele se largesc inseamna ca te place(dovedit stiintific). Si daca nu esti sigur intreab-o!

| lovenonylove a răspuns:

Se uita la tnne iar cand pleaca din preajma ta se uita in spate sau iti zambeste in gen dar daca tu o placi spune-i cu tupeu