| georgia a întrebat:

Care sunt simptomele dupa care iti dai seama ca ai ramas insarcinata? in prima luna(fara teste de sarcina)

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dureri ale sanilor, marirea lor, culoarea mameloanele se poate inchide, posibil greata, somnolenta, pofta de mancare.

| afrodita17 a răspuns:

Absenta menstruatiei?

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Absenta menstruatiei, intarirea sanilor, pigmentarea mameloanelor, uneori greata...

| meioana a răspuns:

...simptomele apar abia dupa o luna asa ca nu prea ai sanse sa aflilaughing

| Paula a răspuns:

Can iti pui intrebarea "de ce nu imi vine ciclul? " si iti raspunzi " Iai mis insarcinata oare? "batting eyelashes laughing

| Darry a răspuns:

Primul semn absenta menstruatiei si intarirea sanilor, dupa care urmeaza ....greata, sau pofta de mancare, sau somnolenta (dupa caz).
Mameloanele se pigmenteaza in timp, nu din prima luna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am simtome de voma ma doare burta asa cred eu nu doresc nimanui sa i se intample din greseala

| mikiscence a răspuns:

Nu toate femeile au simptome... poate sa-ti si vina ciclu si tu sa fii gravida...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

incearca testul si vei avea raspunsul la ce anume vrei sa sti....aceasta medota este cea mai sigurawinkingwinkingwinking