| izvordemunte a întrebat:

Care sunt simptomele fizice ale dragostei? Ce simtit cand iubiti? Dar atunci cand persoana iubita este departe? Dati mai multe detalii...

Răspuns Câştigător
| selecta a răspuns:

Pai incurabilul ''gol'' in stomac, starea de visare, de meditatie, neliniste, dorinta si... mai continua tu aceasta insiruire

2 răspunsuri:
| cristina_3322 a răspuns:

Cand persoana este departe si o doresc langa mine simt DISPERARE ...si fizica trista, melancolica, n`am chef de nimic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ca atunci cand nu iti gasesti linistea si nu ai aer pana cand nu esti eu el/ea. Cand iubesc? Nu pot explica in cuvinte ce pot simti.Cand persoana iubita este departe vorbim la telefon.Niciodata nu stam departe unul de altu mai mult de 3-4 zile. El pentru mine e tot :X