| cossmy a întrebat:

Care sunt zonele cele mai fierbinti la fete si care sunt primii pasi care ar trebui facuti pentru. a putea duce o fata la extaz?

10 răspunsuri:
| lilboutique a răspuns:

Din cate vad eu in poza ta esti destul de micutbig grin ce vrei, sa o duci in pat?laughing asteapta sa mai cresti oh go on

| Dizzydizz a răspuns:

Pai in special gatul
adica asta e la mine
apoy spatele
sa te plimbi de jos in sus cu limba sau cu respiratia pe sira spinarii=p~
si gesturile tandre
in special respiratia pe tot corpul si sarutarile fierbinti pe burtA:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga botu tata

identitate
| identitate a răspuns:

Oriunde ai pune termometrul tot in jur de 36. 5 grade C ar arata.happy
Primul pas e sa devii barbat (nu doar sa aduni anii care iti lipsescbig grin ), sa nu-i ceri sa mearga in pat cu tine ci sa o faci sa-si doreasca.Al doilea pas e sa descoperi zonele erogene si cum sa o faci sa devina "fierbinte". Nu toate femeile se excita la fel, sunt diferite una de cealalta.Ca sa fii sigur ca e fierbinte, ii pui termometrul sub brat si arunci din cand in cand cate o privire.tongue

| cossmy explică:

Pai, eu zic ca la 17 ani nu sunt prea micwhistling...si daca vreau sa stiu doar asa, fara sa experimentez, ce are?tongue

| Farcas a răspuns:

Depinde de la fata la fata.Nu toate se excita in acelasi loc dar locul unde sigur vei aduce fata la extaz este clitorisul.Cu rabdare si daca o iubesti sincer o sa se excite doar la gandul ca ve-ti ajunge si mai departe.

| Floreenofficial a răspuns:

Vaginul, sanii, gatul.thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanii...sarutari fierbinti pe sani...si fata va fi pe pluto.si de la sani in jos catre buric.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Sarutul jos aia e sigur ca o va duce la extaz

| iverson a răspuns:

In opinia mea pentru a-i oferi unei tipe placerea, in primul rand trebuie sa o faci sa se simta in siguranta si sa-i arati ca poate avea incredere in tine, incearca sa incepi printr-un masaj, sarutari si daca tipa va dori mai mult de la tine, totul va decurge de la sine.