| analia_6778 a întrebat:

Cat ar costa o consultatie ginecologica adica sa vada daca mai sunt virgina sau nu?

6 răspunsuri:
| zanesiprintese a răspuns:

In bucuresti costa de la 100 lei in sus. Daca vrei iti si recomand pe cineva.

| simo78 a răspuns:

Cum adica sa vada daca mai esti virgina? De ce, tu nu stii daca mai esti sau nu?

| Farcas a răspuns:

De la 50 de lei in sushappy

Abh
| Abh a răspuns:

In jur de 50 de ron.

| vyo a răspuns:

Cum adica daca mai esti sau nu virgina, tu nu sti ce faci si cand faci ceva.

| Malvina24 a răspuns:

Intre 50 lei si 100 lei! Ai patit ceva? de ce nu esti sigura? fa-i o baitza caldutza apoi aseaza-te in pat cu picioarele desfacute si uita-te cu o oglinda! iti vei putea da seama! daca ''te-ai jucat'' poate inca mai esti, daca ai facut sex cu un baiat nu mai esti! ai grija de tine!