| ριѕуuuX a întrebat:

Cat costa anticonceptionalele si cat costa?

5 răspunsuri:
| Karinna1 a răspuns:

Depinde de care vrei happy du-te la medic si vezi ce iti recomanda. nu sunt ft scumpe in jur de 30 de lei happy

| angelo200 a răspuns:

Pai variaza am vazut ca cel mai ieftin este in jur de 7 lei iar cel mai scump nu stiu pate ajunge si la 100 de lei

| EllaBååå a răspuns:

Nu sunt foartte scumpe in jur de 20-30 lei eu nu iau dar pot sa spun ca m-am interesat.nu sunt bune

| RXN a răspuns:

Sunt si la 6 lei, dar si la 50 de lei.Toata treaba e sa faci un consult ca sa vezi ce produs ti se potriveste.

| Papusik a răspuns:

Depinde care ti se potrivesc tie, cele mai bune sunt intre 20 si 100 ron