| lore91 a întrebat:

Cat costa o consultatie ginecologica? Am 18 ani si cred ca ar fi deja cazul sa-mi fac una.

10 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Iti recomand cu caldura pe dna Dr. BOHILTEA ROXANA ELENA, medic specialist Obstetrica-ginecologie, Competenta ecografie ginecologica si obstetrical care poate sa te consulte la http://www.anaismedical.ro/contact.html.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde de oras si de medic. Intre 50 si 100 de lei, la care se adauga testul Papanicolau care costa in jur de 50 de lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Depinde de orașul unde stai.
În București sunt mai piperate prețurile, în jur de 70-100 ron.
Regula este de 50-80 ron cu ecografie abdominală.
Dacă vrei un consult complex cere un test Papa Nicolau, recoltarea secreției vaginale și un ecograf intravaginal pun în vedere starea de sănătate a aparatului genital.
Pa, pa.

| daniela_1443 a răspuns:

Depinde de oras, in jur de 50-100lei.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Intre 50 - 80 roni.

| KaTaLyN a răspuns:

Poi eu cred .de fapt sunt sigur ca cel mai indicat ar fi sa te informezi la cabinet, nu? vrei cumva si mersul trenurilorthinking

| francesca a răspuns:

Buna! ...eu am facut o consultatie acum 2 luni...si am platit 80 de lei...nu e f mult. dar nici putin pe criza astastraight face

| 14041976 a răspuns:

In jur de o suta de lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te duci la medicul de familie si iei o trimitere... faci gratis tongue asa am facut eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In jur de 50-80 ron depinde de oras. daca iti faci si testul Papanicolau eu iti recomand sa-l faci la medicul de familie ca ti-l face gratis