| Vicavacanoua a întrebat:

Cât costă o mărire a penisului in Romania? Dacă o am mai mică de 12 (aproximativ 10-9.5) in erecție și 5 cm normal cu câți cm voi ieși după operație?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sub 20 de ani nu se pot face operatii de marire de penis.
Toate la timpul lor, ca nu-i important acu s aai un cuc mare, ca-n afara de o masturbare sau urinare, nu ai la ce sa-l folosesti.

| relian a răspuns:

laughing ce raspuns tio dat tanti Violeta, te-a rezolvat, esti deja brici laughing

Eu din ce am citit, nu stiu daca iti da acolo vreo 1-2 cm.
Dar penisul nu se mareste, este doar iluzie, sau vorba vine ca sar mari.Se scoate mai in afara nitel de unde vine el din corp. Penisul nu este doar ce se vede, el are si radacini laughing vorba vine, dar se continua si in interiorul nostru, este prins cu ceva chingi, sfori, ligamente, iar doctorii doar taie ceva ligament sal lase mai spre in afara nitel

Asa ca nu te gindi ca o sa fie furtun de pompier laughing de grosime nu se poate, doar se injecteaza ceva grasime in scula, se ingroasa, dar dupa 8 luni se resoarbe, revine la grosimea intiala.Trebuie sa repeti, nu vad chestia asta o rezolvare, nici aia cu lungimea si nici grosime.

Daca la femei se fac interventii mult mai bune, la barbati se pare ca lucrurile au ramas cam la fel, adica nu prea se poate face mai nimic acum legat de chestia marime.
La femei se pot mari, micosora dupa caz, atit sanii cit si vaginul, nu-i o problema.
Barbatu ramane cu ce a iesit din fabrica, cine stie in viitor daca va apare alte metode sau ceva interventii, prelungiri sa se poata mari.
Pe tine te intereseaza acum nu in viitor, asa este, dar pana la urma fiecare trebuie sa se multumeasca cu cea primit de la parinti.

Asa ca eu zic sa iti cauti de treaba, 1 -2 cm nu schimba ce ai cine stie ce.
Plus ca nu stii dupa ce o sa fie, daca mai sta asa de bine la locul unde trebuie.
Chestiile astea le dicuti cu chirurgul, trebuie sa pui accent pe riscuri intai, analizezi, dupa ceti spune ce riscuri sunt situatia si dupa iei decizia.
Bafta