| ● Ďعw a întrebat:

Cat costa un test de sarcina. aproxhappy?:d

19 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Intre 9 lei si 15 lei.

Abh
| Abh a răspuns:

Intre 5-10 lei.

| Malvina24 a răspuns:

Mi-a spus o colega care a cumparat ca ea a dat pe el 9 lei!

| Malvina24 a răspuns:

Pentru ce s-a acordat ''stupid'' la raspunsurile la acesta intrebare? fiecare a ajutat in modul sau(si-a spus parerea sau ce stia din experienta!)

| madalicious a răspuns:

Depinde de calitatea testului. Daca calitatea e inferioara[proasta] costa cativa lei, dar daca are o calitatea foarte buna este pana in 30 de lei noi. happy

| Anecherry a răspuns:

In jur de 10 leihappy.

| Seline a răspuns:

De la 10 lei in sus.

| LNK a răspuns:

De ce nu te duci la faramacie si intrebi?

| ● Ďعw explică:

O sa ma duc da ca sal pot sa-l fac mai trebuie sa stau o saptamanawinkingsi pana at sa stiu cati bani aprox imi trebuie:pwinking

| kaTTsu a răspuns:

Nai tu bani stai lin preturile cresc de la 4 lei in sus

| Deea :x a răspuns:

Depinde... pana in 10 lei happy asa stiam...

| IloveCats a răspuns:

Nu e mai mult de 13 lei.

| zuzu_4658 a răspuns:

Depinde de care vrei ca sunt si de 6 lei si de 5 si de 9 leibig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Bubulet a răspuns:

8 lei si 20 de bani

| magdayry a răspuns:

Am gasit si la un leu si cica sunt la fel de bune, dar cel mai bun e surecheck si e 12 lei

| crissu01 a răspuns:

Incepand de la 10, 15, 18 lei cam asa ceva.depinde.

| crissu01 a răspuns:

In jur de 10, 15, 18 lei.cam asa ceva.depinde de firma

| stavridianaioana a răspuns:

Pai nu cred ca este chiar asa de scump, cam in jur de 10 - 15 lei. sper ca te-am ajutat pooop