| SSis a întrebat:

Cat de curand trebuie sa ma intalnesc cu o fosta prietena care tin la eabig grin dar m-a refuzat de numarate ori acum insa asi dori sa o impresionez poate se razgandestethinking ma puteti ajuta

3 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Pai fi tu insusi si nu parea prea,, gigolo,,. Impresioneaz`o prin felul tau de a fi, poarta-te frumos cu ea si fa`o sa se simta unica. Oricum eu zic ca daca nu vrea, nu prea ai cum sa o convingi.In primul rand nu cred ca te vei simti bine sa stii ca ea nu simte nimic pentru tine, iar in al doilea mai ai de unde alege fete.

Eu iti urez oricum noroc.

| Audrey. a răspuns:

Din punctul meu de vedere, daca tii atat de mult sa o impresionezi nu o sa faci decat sa te injosesti. Ce rost are? Nu vad ce rost are sa te impaci cu ea, avand in vedere ca ea te-a calcat in picioare de nenumarate ori, cum ai zis tu.
Sau vrei sa faci ceva gen:"Ne-am impacat?"
"Da."
"Bine, acum ne despartim."laughing.
Acum, daca esti asa mort dupa tipa [care pare destul de egoista, asta in cazul in care te-a si jignit], fa ceva la care te pricepi cel mai bine.
Ma rog, raman la parerea mea si anume:n-are rost sa te mai bagi pe ea, s-a jucat cu tine.Crede-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai zis sus."tineam la ea" deci. a fost odata...inteleg vrei sa te bag din nou cu ea pana mea poate fata si-a gasit pe alt cineva si eu zic sa nu mai astepti dai bataie fete sunt bft