| anonim_4396 a întrebat:

Cat de des, sanatos credeti ca un cuplu ar trebui sa faca dragoste?

14 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Cei care ati dat raspunsuri aici sunteti ori de varste mai mici,ori nu aveti o viata sexuala activa ori eu cu iubita mea nu suntem normali,scuze! Cum adica o data sau de doua ori pe saptamana? Va plangeti dupa aia ca nu va merg relatiile, sexul e baza, pe sex se bazeaza o relatie. Prea putin si el sau ea cauta in alta parte mai mult. Eu locuiesc cu ea si de cand suntem impreuna cred ca ratam o zi sau doua pe saptamana si asta pentru ca avem un program diferit la servici, adica ture de noapte, dar in rest in 24 de ore o facem de cel putin doua ori,de asta spuneam la inceput ca poate nu suntem normali noi! Ne iubim mult si ne place sa facem dragoste cat mai mult iar raspunsurile voastre ma face sa ma cred tare de tot,dar nu e vorba ca o oblig sau vreau eu de atatea ori,pur si simplu de multe ori imi cere ea sa o facem,dar noi nu punem la cale,o facem pursisimplu cand ne vine,unde ne vine. Deci raspunsul la intrebarea ta este,de cate ori iti vine sau ai chef de atatea ori o faci, difera de la cuplu la cuplu, la cei tineri se intampla mai rar poate si pentru faptul ca nu locuiesc impreuna, e altceva va garantez asta, o sa ajunge-ti sa intelegeti ce spun eu aici sa nu spune-ti ca ma laud, nu as avea de ce

| Andy_6451 a răspuns:

De cate ori au amandoi chef si dispozitiehappy

| SefaTa97 a răspuns:

Se zice ca e bine sa se faca o data pe saptamana.

| SladeWilson a răspuns (pentru SefaTa97):

Cata.pretty@yahoo.com este idul meu

| Violente a răspuns:

Cat de des simt nevoia, nu este o regulă, fiecare face mai puțin sau mai mult.

| buffa a răspuns:

1-2 oi saptamanal!

| Ycu a răspuns:

2 ori pe saptaman este ok.

| SladeWilson a răspuns (pentru Ycu):

Cata.pretty@yahoo.com

| Etiene a răspuns:

Scotianul si evreul fac economie; o data pe luna.Francezul zilnic cu limba. rusul de cate ori se imbata si romanul de mai multe ori pe zi cand nu are servici

| InfinityIsTheLimit a răspuns:

Doctorul zice de 3 ori pe saptmana minim, dar cu cat mai des cu atat mai bine happy

| FaNa1337K a răspuns:

3-4 ori pe saptamana happy

| Kinezuu a răspuns:

Dragostea e cea mai sanatoasa dar trebuie sa ai cu cine si unde. e cel mai frumos asa

| LucianBoss a răspuns:

Se poate face de 2 ori pe saptamana si ai si tu de castigat are si ea de castigat si veti trai cu 1-2 ani mai mult deoarece sunt niste globule care sunt influentate de placerea/bucuria de a face asta. Funda?

| DULAU456 a răspuns:

Depinde de cat sunt de excitati, uni o fac de 5 ori la saptamana, e ceva normal. eu o faceam foarte des, nu e nimic rau (: