| RAY a întrebat:

Cat de deschisi sunteti voi in ceea ce priveste discutiile despre sexualitatea voastră?

16 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Sunt deschisă la așa ceva.
Până la urmă este ceva firesc, nimic ce ține de sfera excepționalului.
Pe de altă parte, nu poti aborda acest subiect cu oricine. Mă refer la partea care nu au o minimă cultură legată de sexualitate, dar sunt consumatori de conținut pornografic.

| Adry05 a răspuns:

Depinde cu cine. Cu prietenii apropiați n-am probleme, cu o persoană aproape necunpscută nu că mi-e rușine, da nu văd rostu să afle astfel de chestii despre mine?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cum am spus mereu, viata personala se numeste persoanala... cu un anumit motiv, nu?

In rest, din cate se vede aici, discut lejer despre sexualitate in sine.

| Mosotti a răspuns:

Foarte deschis, nu consider nimic rau sa vb despre asta cand este contextul.

| Sofer a răspuns:

Foarte deschis cu cine e dispus/a sa discute despre asta.

| Eireann a răspuns:

In general sunt destul de deschisa fiindca stiu ca sunt indispensabile intr-un cuplu.

| ShaOfHatred a răspuns:

Depinde cu cine. Dar în general, foarte deschisă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cu cine.
Foarte închis. Nici nu pot pronunța vreo prostie.
Sunt ca o șampanie acidulata care e pe cale sa explodeze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte deschisa.

| DenqOO a răspuns:

Eu sunt chiar deschie

| kinkylady a răspuns:

Aici pe site nu am secrete. Nici in viata reala, cu interlocutori pe masura mea, adica openmided, dispusi sa-si impartasesca in mod egal secretele.
Love

| RAY explică (pentru kinkylady):

Ma bucur, cum am putea conversa?

| kinkylady a răspuns (pentru RAY):

,,Conversa''? Ce te-ar interesa si de ce?
Conversez cu toata lumea fara discriminare. Daca ai ceva pe suflet, te ascult si promit ca-ti voi raspunde.

| RAY explică (pentru kinkylady):

Ce aplicație ai?

| kinkylady a răspuns (pentru RAY):

Sorry, nu am niciuna. Nu caut parteneri. Poate doar interlocutori interesanti cu un minim de creier la cutiuta. Daca nu corespunzi cerintelor mele, mai bine renunta.
Love for all

| RAY explică (pentru kinkylady):

Eu caut doar sa ma evalueze niște fata asta e întrebarea, de ce raspundeti aiurra la întrebări suntem la cat dragoste si sex nu la stiinta